loadingimg

Wczytuję dane...
/
0 szt. / 
0.00 PLN
  • Szukaj
O sklepie

Sklep internetowy COLLISION COURSE ("Kurs Kolizyjny") powstał w odpowiedzi na nasze własne potrzeby.
Jesteśmy czynnymi zawodnikami obedience - bierzemy udział w wielu seminariach, często startujemy i jeszcze więcej trenujemy.
Doskonale znamy słabe i mocne strony sprzętu do treningu dostępnego na rynku, śledzimy zmiany w regulaminach i akcesoria używane na arenie międzynarodowej. Wszystkie akcesoria opuszczające nasz sklep wykonane są ręcznie, z zachowaniem najwyższej staranności o ich jakość i estetyczny wygląd. Nasz sprzęt to produkty przemyślane, wyjątkowo trwałe, zgodne z wytycznymi FCI, całkowicie bezpieczne dla psich użytkowników, a ponadto testowane w najtrudniejszych warunkach i przez najróżniejsze rasy psów sportowych.
Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi, najlepszymi w naszej opinii dostawcami takimi jak U-CRAFT czy AgiFlex- na takim sprzęcie sami trenujemy!

Najważniejsza dla nas jest jakość oferowanego sprzętu, a także jego przyjazna cena - wybaczcie więc siermiężne czasem obrandowanie naszych produktów. Wychodzimy z założenia, że dobry produkt liczy się bardziej od jego opakowania! Dzięki takiej polityce możemy zaoferować Wam konkurencyjną cenę na artykuły treningowe.

Słuchamy naszych klientów - w odpowiedzi na ich potrzeby powstały m.in. aporty z przedłużonym gryfem, czy patyczki z zeszlifowanymi krawędziami, łagodne dla psiego pyska.
Cały czas ulepszamy nasze produkty, aby zaoferować Wam lepszą trwałość, większą różnorodność, atrakcyjniejszy wygląd i zupełnie nowe możliwości treningowe dla Waszych pupili.
Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, chętnie porozmawiamy o Waszych potrzebach i spróbujemy wyjść im naprzeciw!  
Mam nadzieję, że z czasem uda nam się poszerzyć ofertę dostępnych akcesoriów, aby jeszcze lepiej realizować Wasze zamówienia!

Zespół COLLISION COURSE.pl