loadingimg

Wczytuję dane...
/
0 szt. / 
0.00 PLN
  • Szukaj
Karuzela Smaków
Cena:150,00 PLN
Wysyłka gratis!
Produkt dostępny!
  • Producent: handmade
  • Waga produktu: 2 kg
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Realizacja zamówienia: na zamówienie dni

średnia: 0.0  ocen: 0
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Długość/szerokość/wysokość: 60cm x 32cm x 50cm
Inne rozmiary: na zamówienie

Materiały: surowe drewno sosnowe (podstawa i wsporniki), metalowy regulowany pręt
Regulacja: trzy wysokości do wyboru
Cztery plastikowe kubeczki z dystanserami stanowią element podstawowego wyposażenia dyspensera. Wyposażenie to może zostać dowolnie zmodyfikowane w zależności od życzenia Klienta - istnieje możliwość wyposażenia dyspensera w butelki, mopy czy pudełka. W sprawie zamówień na życzenie prosimy o indywidualny kontakt mailowy!

DLA KOGO?
Dyspenser smakołyków "Karuzela Smaków" przeznaczony jest do treningu kreatywności i samodzielnego myślenia u dorosłych psów, może być także narzędziem wspomagającym ćwiczenia typu brainwork, nosework lub sprzętem pomocnym w socjalizacji szczeniąt. Stymuluje procesy myślowe, przeciwdziała nudzie, stanowi urozmaicenie w zdobywaniu pożywienia. Może znaleźć zastosowanie zarówno dla hodowców psów w procesie zapoznawania szczeniąt z różnymi sytuacjami, zapachami, fakturami czy kolorami (socjalizacja w hodowli), bądź też jako element zabaw węchowych i "torów przeszkód" w zajęciach przedszkola dla starszych szczeniąt.
Polecana dla przewodników, którzy dbają o rozwój psychofizyczny swoich psów - pozwala zapoznać zwierzęta z nowymi bodźcami w formie zabawy wymagającej użycia nosa, wspomaga radzenie sobie ze stresem oraz opanowanie emocji potrzebne, aby wymyślić, jak zdobyć smakołyk. 

UWAGA: Pies korzystający z dyspensera powinien pozostawać pod nadzorem właściciela! Przewodnik powinien zachęcić psa do zdobywania smakołyków w sposób wymagający kreatywności, a nie siły :) 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...